Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sezon narciarski na Słowacji otwarty

Jako pierwszy swoje stoki dla narciarzy udostępni największy i najlepszy słowacki ośrodek narciarski Jasna-CHOPOK Niskie Tatry. Ujemne temperatury, opady śniegu oraz 450 armatek, które działają już od tygodnia, przygotowują trasy w ośrodku Jasna-Chopok na otwarcie sezonu zimowego. Uroczystość rozpocznie się zapaleniem choinki bożonarodzeniowej przy kompleksie Rotunda na Chopoku z udziałem dwukrotnego mistrza olimpijskiego w kajakarstwie górskim Michała Martikana.

W sobotę /6 grudnia/ oprócz jazdy na nartach będzie można wziąć udział w pierwszych zawodach z cyklu BMW XDrive, w których główną nagrodą jest auto BMW X3 na 100 dni sezonu zimowego. Zwieńczeniem Muzycznego Otwarcia Sezonu i pierwszych ślizgów będzie wieczorna zabawa w stylu „Jamesa Bonda” w towarzystwie pięknych dziewczyn z Playboya. Kto jest zainteresowany, powinien szybko zarezerwować sobie bilet, bo chętnych jest sporo: https://www.gopass.sk/index.html?category=18. Zapraszamy do Happy End Club. WINTER MUSIC OPENING 2014 w Jasnej to jedna z największych imprez rozrywkowych dla miłośników białego szaleństwa na Słowacji. Aktualne informacje dotyczące pokrywy śnieżnej w Jasnej możecie śledzić na: .

W sobotę / 6 grudnia/ otwarty zostanie także sezon narciarski w ośrodku Strbske Pleso w Wysokich Tatrach www.vt.sk

Źródło: materiały prasowe

Fotografie: Renata Piżanowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.